B150XG01 V2

| paneeli Malli | B150XG01 V2 |
|---|---|
| paneeli Brand | AU Optronics |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| B150XG01 V2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.1×228.1 mm |
| ääriviivat | 317.3×242×6 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 24/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on AU Optronics B150XG01 V2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AU Optronics B150XG01 V2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AU Optronics B150XG01 V2: n pdf-lomakkeessa tai AU Optronics B150XG01 V2: n tai muiden AU Optronics-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AU Optronics B150XG01 V2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AU Optronics B150XG01 V2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AU Optronics B150XG01 V2: n pdf-lomakkeessa tai AU Optronics B150XG01 V2: n tai muiden AU Optronics-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AU Optronics B150XG01 V2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "B150XG01 V2"
- AU Optronics B150XG01 V2
- B150XG01 V2-lomake
- B150XG01 V2-kuva
- B150XG01 V2 hinta
- B150XG01 V2-jakelija
