AA121XN11-CE-01

| paneeli Malli | AA121XN11-CE-01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA121XN11-CE-01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 245.76×184.32 mm |
| ääriviivat | 281.8×220.8×15.4 mm |
| Pinta | Antireflection |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA121XN11-CE-01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA121XN11-CE-01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA121XN11-CE-01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA121XN11-CE-01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA121XN11-CE-01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121XN11-CE-01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA121XN11-CE-01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA121XN11-CE-01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA121XN11-CE-01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA121XN11-CE-01"
- Mitsubishi AA121XN11-CE-01
- AA121XN11-CE-01-lomake
- AA121XN11-CE-01-kuva
- AA121XN11-CE-01 hinta
- AA121XN11-CE-01-jakelija

