A035QN04 V0

| paneeli Malli | A035QN04 V0 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| A035QN04 V0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm |
| ääriviivat | 76.9×63.9×4.27 mm |
| Pinta | Hard coating |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Serial RGB (8-bit) + SPI , 50 pins |
| Tulojännite | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VDDIO) |
LCDs-Display.com on AUO A035QN04 V0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO A035QN04 V0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO A035QN04 V0: n pdf-lomakkeessa tai AUO A035QN04 V0: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO A035QN04 V0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO A035QN04 V0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO A035QN04 V0: n pdf-lomakkeessa tai AUO A035QN04 V0: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO A035QN04 V0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "A035QN04 V0"
- AUO A035QN04 V0
- A035QN04 V0-lomake
- A035QN04 V0-kuva
- A035QN04 V0 hinta
- A035QN04 V0-jakelija

