Yleiskatsaus
määrittely
28QVF1H

28QVF1H Perustiedot
| paneeli Malli | 28QVF1H |
|---|---|
| paneeli Brand | SII |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| 28QVF1H Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Huomautukset | Right side 2 in 1 FPC; CPU (8/9/16/18bit) |
28QVF1H Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 141 PPI |
| Kuvasuhde | 3:4 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Paino | TBD |
| Pinta | Clear, Hard coating |
| Aktiivinen alue | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 49×69 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.06 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape / Portrait |
| Kosketusnäyttö | Without |
28QVF1H optiset ominaisuudet
| Näyttötila | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Väri Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Auringonvalo luettavissa | N |
28QVF1H Elektroniikka Ominaisuus
| Kokonaisenergiankulutus | 297mW (Typ.) |
|---|---|
| Driver IC | Built-in R61505V(W) |
28QVF1H taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 4S1P |
| Lampun muoto | 1 string |
| Valaisimet Virrankulutus | 260mW (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
28QVF1H signaali liitäntä
| Signaaliluokka | CPU |
|---|---|
| Paneelin virrankulutus | 37mW (Typ.) |
| Liitännätyyppi | FPC |
