TXW200013P0
| paneeli Malli | TXW200013P0 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TXW200013P0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | 2.0寸320*240 |
| Avainsanat | 2 inch 320*240 TFT LCD display, 40 pins Serial RGB 6 bit 350cd/m2 |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 320×240 |
| Kuvasuhde | 4:3 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 40.8 (W) × 30.6 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 46.1 (W) × 40.96 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.53 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 350 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 70/70/70/50 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Värien määrä | 262K |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | Serial RGB |
| Liitännät | 40 Pins |
| Kosketusnäyttö | Touch Optional |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TXW200013P0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TXW200013P0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TXW200013P0: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TXW200013P0: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TXW200013P0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW200013P0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TXW200013P0: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TXW200013P0: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TXW200013P0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TXW200013P0"
- White Brand TXW200013P0
- TXW200013P0-lomake
- TXW200013P0-kuva
- TXW200013P0 hinta
- TXW200013P0-jakelija
