TV156FHM-NH0

| paneeli Malli | TV156FHM-NH0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV156FHM-NH0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Näyttöalue | 344.16(W)×193.59(H) mm |
| Kehyksen avaaminen | - |
| Outline-koko | 350.76(W)×216.25(H) ×3.2(D) mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kirkkaus | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Näytön värit | 262K 45% (CIE1931) |
| Lampun tyyppi | WLED , With LED Driver |
| Taajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Muoto tyyli | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
LCDs-Display.com on BOE TV156FHM-NH0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE TV156FHM-NH0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE TV156FHM-NH0: n pdf-lomakkeessa tai BOE TV156FHM-NH0: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE TV156FHM-NH0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE TV156FHM-NH0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE TV156FHM-NH0: n pdf-lomakkeessa tai BOE TV156FHM-NH0: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE TV156FHM-NH0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TV156FHM-NH0"
- BOE TV156FHM-NH0
- TV156FHM-NH0-lomake
- TV156FHM-NH0-kuva
- TV156FHM-NH0 hinta
- TV156FHM-NH0-jakelija

