Yleiskatsaus
määrittely
TV133QHM-NL0

TV133QHM-NL0 Perustiedot
| paneeli Malli | TV133QHM-NL0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 2560×1440 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV133QHM-NL0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
TV133QHM-NL0 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 221 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.03828×0.11475 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.11475×0.11475 mm (H×V) |
| Paino | 250g (Max.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 306.3×178.5 mm (H×V) |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
TV133QHM-NL0 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.296; Wy:0.317 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25/1.67 (Max.)(5/13 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
TV133QHM-NL0 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 5.02W (Max.) |
TV133QHM-NL0 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun käyttöikä | 15K(Min.) (Hours) |
| Lampun jännite | 16.2/18V (Min./Max.) |
| Lamp Current | 21mA (Typ.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 3.52W (Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
TV133QHM-NL0 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | eDP (4 Lanes) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin virrankulutus | 1.3/1.5W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | HRS - FH26W-45S-0.3SHW, Pitch:0.3 mm, Pin:45 pins |
