TV080WXM-NL0

| paneeli Malli | TV080WXM-NL0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV080WXM-NL0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 107.64×172.224 mm |
| ääriviivat | 114.8×184.7×2.7 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 7S3P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Tulojännite | 1.8/3.3V (Typ.)(VCI/VDDI) |
LCDs-Display.com on BOE TV080WXM-NL0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE TV080WXM-NL0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE TV080WXM-NL0: n pdf-lomakkeessa tai BOE TV080WXM-NL0: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE TV080WXM-NL0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE TV080WXM-NL0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE TV080WXM-NL0: n pdf-lomakkeessa tai BOE TV080WXM-NL0: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE TV080WXM-NL0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TV080WXM-NL0"
- BOE TV080WXM-NL0
- TV080WXM-NL0-lomake
- TV080WXM-NL0-kuva
- TV080WXM-NL0 hinta
- TV080WXM-NL0-jakelija
