TV070WXM-TS0

| paneeli Malli | TV070WXM-TS0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TV070WXM-TS0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 800(RGB)×1280 (WXGA) |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 94.2 × 150.72 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | - |
| luminanssi | - |
| kontrastisuhde | 900 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Vastaus | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Työtila | - |
| Värisyvyys | 16.7M 70% (CIE1931) |
| taustavalo | WLED |
| Massa | - |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | PCAP, On-Cell |
| Signaalin tyyppi | MIPI (4 data lanes) , FPC , 39 pins |
| Jännitteensyöttö | 3.3V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -30 ~ 70 °C Operating Temp.: -10 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on BOE TV070WXM-TS0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE TV070WXM-TS0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE TV070WXM-TS0: n pdf-lomakkeessa tai BOE TV070WXM-TS0: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE TV070WXM-TS0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE TV070WXM-TS0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE TV070WXM-TS0: n pdf-lomakkeessa tai BOE TV070WXM-TS0: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE TV070WXM-TS0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TV070WXM-TS0"
- BOE TV070WXM-TS0
- TV070WXM-TS0-lomake
- TV070WXM-TS0-kuva
- TV070WXM-TS0 hinta
- TV070WXM-TS0-jakelija
