TS104SAATC01-00

| paneeli Malli | TS104SAATC01-00 |
|---|---|
| paneeli Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TS104SAATC01-00 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 211.2×158.4 mm |
| ääriviivat | 236×176.9 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Tulojännite | 3.3/9.8/22.0/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on TIANMA TS104SAATC01-00: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TIANMA TS104SAATC01-00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TS104SAATC01-00: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TS104SAATC01-00: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TS104SAATC01-00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS104SAATC01-00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TS104SAATC01-00: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TS104SAATC01-00: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TS104SAATC01-00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TS104SAATC01-00"
- TIANMA TS104SAATC01-00
- TS104SAATC01-00-lomake
- TS104SAATC01-00-kuva
- TS104SAATC01-00 hinta
- TS104SAATC01-00-jakelija

