TL023QVH03-TM
| paneeli Malli | TL023QVH03-TM |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TL023QVH03-TM Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | TL023QVH03 |
| Avainsanat | TDO 2.3 inch 320*240 transmissive TFT LCD module, 65K colors, 36pins RGB |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 320×240 |
| Kuvasuhde | 4:3 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 46.75 (W) × 35.06 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 50.8 (W) × 45.6 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.3 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 300 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 250:1 (Min.) |
| Katselukulma | 70/70/60/50 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Värien määrä | 65K |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännät | 36 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TL023QVH03-TM: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TL023QVH03-TM ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL023QVH03-TM: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL023QVH03-TM: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL023QVH03-TM-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TL023QVH03-TM ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TL023QVH03-TM: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TL023QVH03-TM: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TL023QVH03-TM-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TL023QVH03-TM"
- White Brand TL023QVH03-TM
- TL023QVH03-TM-lomake
- TL023QVH03-TM-kuva
- TL023QVH03-TM hinta
- TL023QVH03-TM-jakelija
