TFT480800-16-E
| paneeli Malli | TFT480800-16-E |
|---|---|
| paneeli Brand | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TFT480800-16-E Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 45.36×75.6 mm |
| ääriviivat | 51.06×86.95 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 550:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 7S1P WLED Without Driver |
| Tulojännite | 2.8/(2.8/3.3)V (Typ.)(VDD1/VDD2/VDD3) |
LCDs-Display.com on TRULY TFT480800-16-E: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TRULY TFT480800-16-E ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TRULY TFT480800-16-E: n pdf-lomakkeessa tai TRULY TFT480800-16-E: n tai muiden TRULY-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TRULY TFT480800-16-E-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT480800-16-E ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TRULY TFT480800-16-E: n pdf-lomakkeessa tai TRULY TFT480800-16-E: n tai muiden TRULY-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TRULY TFT480800-16-E-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TFT480800-16-E"
- TRULY TFT480800-16-E
- TFT480800-16-E-lomake
- TFT480800-16-E-kuva
- TFT480800-16-E hinta
- TFT480800-16-E-jakelija

