TD020THED2

| paneeli Malli | TD020THED2 |
|---|---|
| paneeli Brand | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.0 inch, 640×240 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| TD020THED2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 40.672×30.48 mm |
| ääriviivat | 46.1×40.96×2.78 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601 , 39 pins |
| Tulojännite | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on TPO TD020THED2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TPO TD020THED2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TPO TD020THED2: n pdf-lomakkeessa tai TPO TD020THED2: n tai muiden TPO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TPO TD020THED2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TPO TD020THED2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TPO TD020THED2: n pdf-lomakkeessa tai TPO TD020THED2: n tai muiden TPO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TPO TD020THED2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TD020THED2"
- TPO TD020THED2
- TD020THED2-lomake
- TD020THED2-kuva
- TD020THED2 hinta
- TD020THED2-jakelija

