S101WS07

| paneeli Malli | S101WS07 |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S101WS07 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 222.72×125.28 mm |
| ääriviivat | 235×143×5.39 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 6/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S6P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Tulojännite | 3.3/10.85/21/-5.5V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on CDTECH S101WS07: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S101WS07 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S101WS07: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S101WS07: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S101WS07-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S101WS07 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S101WS07: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S101WS07: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S101WS07-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S101WS07"
- CDTECH S101WS07
- S101WS07-lomake
- S101WS07-kuva
- S101WS07 hinta
- S101WS07-jakelija

