NV133FHM-N54

| paneeli Malli | NV133FHM-N54 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N54 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Outline Dim. | 300.56(H)×187.45(V) ×2.4(D) mm |
| luminanssi | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | Symmetry |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Käyttötapa | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Tuki väri | 262K 72% (CIE1931) |
| Valonlähde | WLED [9S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Muoto tyyli | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Virtalähde | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on BOE NV133FHM-N54: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE NV133FHM-N54 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NV133FHM-N54: n pdf-lomakkeessa tai BOE NV133FHM-N54: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NV133FHM-N54-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N54 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NV133FHM-N54: n pdf-lomakkeessa tai BOE NV133FHM-N54: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NV133FHM-N54-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NV133FHM-N54"
- BOE NV133FHM-N54
- NV133FHM-N54-lomake
- NV133FHM-N54-kuva
- NV133FHM-N54 hinta
- NV133FHM-N54-jakelija
