NV133FHM-N52

| paneeli Malli | NV133FHM-N52 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N52 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 293.76 × 165.24 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 300.26 × 188.25 × 2.4 (H×V×D) |
| luminanssi | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Vastaus | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Työtila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Värisyvyys | 262K 72% (CIE1931) |
| taustavalo | 9S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Outline Shape | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Jännitteensyöttö | 3.3V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com on BOE NV133FHM-N52: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE NV133FHM-N52 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NV133FHM-N52: n pdf-lomakkeessa tai BOE NV133FHM-N52: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NV133FHM-N52-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N52 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NV133FHM-N52: n pdf-lomakkeessa tai BOE NV133FHM-N52: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NV133FHM-N52-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NV133FHM-N52"
- BOE NV133FHM-N52
- NV133FHM-N52-lomake
- NV133FHM-N52-kuva
- NV133FHM-N52 hinta
- NV133FHM-N52-jakelija
