NV126A1M-N52

| paneeli Malli | NV126A1M-N52 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.6 inch, 2880×1920 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NV126A1M-N52 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 266.112×177.408 mm |
| ääriviivat | 271.2×187.7×4.1 mm |
| Muoto tyyli | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 1200:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 10S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | eDP (4 Lanes) , 51 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on BOE NV126A1M-N52: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE NV126A1M-N52 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NV126A1M-N52: n pdf-lomakkeessa tai BOE NV126A1M-N52: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NV126A1M-N52-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE NV126A1M-N52 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NV126A1M-N52: n pdf-lomakkeessa tai BOE NV126A1M-N52: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NV126A1M-N52-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NV126A1M-N52"
- BOE NV126A1M-N52
- NV126A1M-N52-lomake
- NV126A1M-N52-kuva
- NV126A1M-N52 hinta
- NV126A1M-N52-jakelija

