NV125FHM-N41

| paneeli Malli | NV125FHM-N41 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NV125FHM-N41 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 276.48 × 155.52 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 290.5 × 180.9 × 3 (H×V×D) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| hoito | Antiglare |
| luminanssi | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Vastaus | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Työtila | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Värisyvyys | 262K 50% (CIE1931) |
| taustavalo | 5S6P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Outline Shape | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Jännitteensyöttö | 3.3V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com on BOE NV125FHM-N41: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE NV125FHM-N41 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NV125FHM-N41: n pdf-lomakkeessa tai BOE NV125FHM-N41: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NV125FHM-N41-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE NV125FHM-N41 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NV125FHM-N41: n pdf-lomakkeessa tai BOE NV125FHM-N41: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NV125FHM-N41-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NV125FHM-N41"
- BOE NV125FHM-N41
- NV125FHM-N41-lomake
- NV125FHM-N41-kuva
- NV125FHM-N41 hinta
- NV125FHM-N41-jakelija
