NV116WHM-N43

| paneeli Malli | NV116WHM-N43 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NV116WHM-N43 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 256.125 × 144 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 278 × 168 × 3 (H×V×D) |
| luminanssi | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Vastaus | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Työtila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Värisyvyys | 262K 45% (CIE1931) |
| taustavalo | 6S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | eDP (2 Lanes) , Connector , 40 pins |
| Jännitteensyöttö | 3.3V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com on BOE NV116WHM-N43: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE NV116WHM-N43 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NV116WHM-N43: n pdf-lomakkeessa tai BOE NV116WHM-N43: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NV116WHM-N43-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-N43 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NV116WHM-N43: n pdf-lomakkeessa tai BOE NV116WHM-N43: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NV116WHM-N43-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NV116WHM-N43"
- BOE NV116WHM-N43
- NV116WHM-N43-lomake
- NV116WHM-N43-kuva
- NV116WHM-N43 hinta
- NV116WHM-N43-jakelija
