NT133WHM-N22

| paneeli Malli | NT133WHM-N22 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NT133WHM-N22 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 293.42(H)×164.97(V) mm |
| Outline Dim. | 314.1(H)×188.75(V) ×3.6(D) mm |
| Bezel Area | - |
| hoito | Antiglare |
| luminanssi | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | - |
| Vasteaika | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/30/20 (Typ.)(CR≥10) |
| Käyttötapa | TN, Normally White, Transmissive |
| Tuki väri | 262K 47% (CIE1931) |
| Valonlähde | WLED [9S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 30 pins eDP (1 Lane) , Connector |
| Virtalähde | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on BOE NT133WHM-N22: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE NT133WHM-N22 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NT133WHM-N22: n pdf-lomakkeessa tai BOE NT133WHM-N22: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NT133WHM-N22-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE NT133WHM-N22 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE NT133WHM-N22: n pdf-lomakkeessa tai BOE NT133WHM-N22: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE NT133WHM-N22-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NT133WHM-N22"
- BOE NT133WHM-N22
- NT133WHM-N22-lomake
- NT133WHM-N22-kuva
- NT133WHM-N22 hinta
- NT133WHM-N22-jakelija
