NL3224CR24-05A

| paneeli Malli | NL3224CR24-05A |
|---|---|
| paneeli Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.8 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL3224CR24-05A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Reflective |
| Aktiivinen alue | 76.8×57.6 mm |
| ääriviivat | 99.2×76.2 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 25:1 (Typ.)(Reflective) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 7% |
| Vasteaika | 15/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL |
| Signaalirajapinta | CMOS (1 ch, 6-bit) , 27 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com on NEC NL3224CR24-05A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NEC NL3224CR24-05A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL3224CR24-05A: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL3224CR24-05A: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL3224CR24-05A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NEC NL3224CR24-05A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL3224CR24-05A: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL3224CR24-05A: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL3224CR24-05A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NL3224CR24-05A"
- NEC NL3224CR24-05A
- NL3224CR24-05A-lomake
- NL3224CR24-05A-kuva
- NL3224CR24-05A hinta
- NL3224CR24-05A-jakelija

