NL3224CR24-03

| paneeli Malli | NL3224CR24-03 |
|---|---|
| paneeli Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.8 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL3224CR24-03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Reflective |
| Aktiivinen alue | 76.8×57.6 mm |
| ääriviivat | 87.3×70.6 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 40:1 (Typ.)(Reflective) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 13% |
| Vasteaika | 15/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | No B/L |
| Signaalirajapinta | CMOS (1 ch, 6-bit) , 27 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com on NEC NL3224CR24-03: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NEC NL3224CR24-03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL3224CR24-03: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL3224CR24-03: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL3224CR24-03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NEC NL3224CR24-03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL3224CR24-03: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL3224CR24-03: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL3224CR24-03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NL3224CR24-03"
- NEC NL3224CR24-03
- NL3224CR24-03-lomake
- NL3224CR24-03-kuva
- NL3224CR24-03 hinta
- NL3224CR24-03-jakelija

