NL3224BC35-20R

| paneeli Malli | NL3224BC35-20R |
|---|---|
| paneeli Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL3224BC35-20R Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 111.36×83.52 mm |
| ääriviivat | 134×104.5 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | CMOS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on NEC NL3224BC35-20R: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NEC NL3224BC35-20R ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL3224BC35-20R: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL3224BC35-20R: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL3224BC35-20R-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NEC NL3224BC35-20R ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL3224BC35-20R: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL3224BC35-20R: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL3224BC35-20R-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NL3224BC35-20R"
- NEC NL3224BC35-20R
- NL3224BC35-20R-lomake
- NL3224BC35-20R-kuva
- NL3224BC35-20R hinta
- NL3224BC35-20R-jakelija
