NL3224AC35-20

| paneeli Malli | NL3224AC35-20 |
|---|---|
| paneeli Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL3224AC35-20 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 111.36×83.52 mm |
| ääriviivat | 134×104.5 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 5/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/40/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL |
| Signaalirajapinta | CMOS (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Tulojännite | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com on NEC NL3224AC35-20: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NEC NL3224AC35-20 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL3224AC35-20: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL3224AC35-20: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL3224AC35-20-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NEC NL3224AC35-20 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL3224AC35-20: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL3224AC35-20: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL3224AC35-20-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NL3224AC35-20"
- NEC NL3224AC35-20
- NL3224AC35-20-lomake
- NL3224AC35-20-kuva
- NL3224AC35-20 hinta
- NL3224AC35-20-jakelija

