NL3224AC35-13

| paneeli Malli | NL3224AC35-13 |
|---|---|
| paneeli Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL3224AC35-13 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 111.36×83.52 mm |
| ääriviivat | 134×110 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 85:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Full color , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 16/44 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 45/45/30/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signaalirajapinta | Analog RGB , 30 pins |
| Tulojännite | 9.5V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NEC NL3224AC35-13: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NEC NL3224AC35-13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL3224AC35-13: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL3224AC35-13: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL3224AC35-13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NEC NL3224AC35-13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NEC NL3224AC35-13: n pdf-lomakkeessa tai NEC NL3224AC35-13: n tai muiden NEC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NEC NL3224AC35-13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NL3224AC35-13"
- NEC NL3224AC35-13
- NL3224AC35-13-lomake
- NL3224AC35-13-kuva
- NL3224AC35-13 hinta
- NL3224AC35-13-jakelija

