NL3224AC35-09

| paneeli Malli | NL3224AC35-09 |
|---|---|
| paneeli Brand | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL3224AC35-09 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 320(RGB)×240 [QVGA] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 111.36(H)×83.52(V) mm |
| Outline Dim. | - |
| Bezel Area | - |
| hoito | Antireflection |
| luminanssi | - |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | - |
| Vasteaika | 5/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | - |
| Käyttötapa | TN, Normally White, Transmissive |
| Tuki väri | 262K |
| Valonlähde | |
| Paino | - |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | CMOS (1 ch, 6-bit) , Connector |
| Virtalähde | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com on NLT NL3224AC35-09: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NLT NL3224AC35-09 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NLT NL3224AC35-09: n pdf-lomakkeessa tai NLT NL3224AC35-09: n tai muiden NLT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NLT NL3224AC35-09-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NLT NL3224AC35-09 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NLT NL3224AC35-09: n pdf-lomakkeessa tai NLT NL3224AC35-09: n tai muiden NLT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NLT NL3224AC35-09-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NL3224AC35-09"
- NLT NL3224AC35-09
- NL3224AC35-09-lomake
- NL3224AC35-09-kuva
- NL3224AC35-09 hinta
- NL3224AC35-09-jakelija
