NDS0708001280-31

| paneeli Malli | NDS0708001280-31 |
|---|---|
| paneeli Brand | SEBO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NDS0708001280-31 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 94.2×150.72 mm |
| ääriviivat | 104.32×161.67×4.19 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 5S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SEBO NDS0708001280-31: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SEBO NDS0708001280-31 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SEBO NDS0708001280-31: n pdf-lomakkeessa tai SEBO NDS0708001280-31: n tai muiden SEBO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SEBO NDS0708001280-31-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SEBO NDS0708001280-31 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SEBO NDS0708001280-31: n pdf-lomakkeessa tai SEBO NDS0708001280-31: n tai muiden SEBO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SEBO NDS0708001280-31-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "NDS0708001280-31"
- SEBO NDS0708001280-31
- NDS0708001280-31-lomake
- NDS0708001280-31-kuva
- NDS0708001280-31 hinta
- NDS0708001280-31-jakelija
