Yleiskatsaus
määrittely
MV270QHB-N10

MV270QHB-N10 Perustiedot
| paneeli Malli | MV270QHB-N10 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| MV270QHB-N10 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Huomautukset | TCO 6.0 , ES 6.0 compliant |
MV270QHB-N10 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 108 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0777×0.2331 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2331×0.2331 mm (H×V) |
| Paino | 650g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 596.736×335.664 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 607.9×348.8 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.0 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
MV270QHB-N10 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Väri Gamut | 99% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 14 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| transmissiviteetti | 3.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
MV270QHB-N10 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
MV270QHB-N10 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
MV270QHB-N10 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (4 ch, 10-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 5.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 1.1/1.7A (Typ./Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 5.5/8.5W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | UJU - IS050-C51B-C39-S, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
