MV215FHB-N40

| paneeli Malli | MV215FHB-N40 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| MV215FHB-N40 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 476.64×267.768 mm |
| ääriviivat | 484.44×279.1 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 14 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on BOE MV215FHB-N40: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE MV215FHB-N40 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE MV215FHB-N40: n pdf-lomakkeessa tai BOE MV215FHB-N40: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE MV215FHB-N40-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE MV215FHB-N40 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE MV215FHB-N40: n pdf-lomakkeessa tai BOE MV215FHB-N40: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE MV215FHB-N40-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "MV215FHB-N40"
- BOE MV215FHB-N40
- MV215FHB-N40-lomake
- MV215FHB-N40-kuva
- MV215FHB-N40 hinta
- MV215FHB-N40-jakelija

