Yleiskatsaus
määrittely
LTN121AP06-301

LTN121AP06-301 Perustiedot
| paneeli Malli | LTN121AP06-301 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTN121AP06-301 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
LTN121AP06-301 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 124 PPI |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
LTN121AP06-301 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | PVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LTN121AP06-301 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|
LTN121AP06-301 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
LTN121AP06-301 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 6-bit) |
|---|
