Yleiskatsaus
määrittely
LTM220M1-L02

LTM220M1-L02 Perustiedot
| paneeli Malli | LTM220M1-L02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTM220M1-L02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Huomautukset | TCO 03’ compliance |
LTM220M1-L02 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 90 PPI |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.094×0.282 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.282×0.282 mm (H×V) |
| Paino | 2.80Kgs (Max.) |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Aktiivinen alue | 473.76×296.1 mm (H×V) |
| Bezel Area | 477.7×300.1 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 493.7×320.1 mm (H×V) |
| Outline Depth | 17.0 (Max.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (8-M3) on left, right bezel |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
LTM220M1-L02 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M () |
| Väri Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LTM220M1-L02 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 28.3W (Typ.) |
LTM220M1-L02 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Lampun määrä | 4 pcs |
| Lampun muoto | Straight |
| Lampun käyttöikä | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampun jännite | 750/760/870V (Min./Typ./Max.) |
| Lamp Current | 4.0/7.5/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lampun käyttötaajuus | 40/60KHz (Min./Max.) |
| Lampun käynnistysjännite | 1400/2050V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
LTM220M1-L02 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (2 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 5.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 1.0A (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | UJU - IS100-L30O-C23, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
