LTM220M1-L02

| paneeli Malli | LTM220M1-L02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTM220M1-L02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 473.76×296.1 mm |
| ääriviivat | 493.7×320.1×17 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTM220M1-L02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTM220M1-L02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTM220M1-L02: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTM220M1-L02: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTM220M1-L02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM220M1-L02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTM220M1-L02: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTM220M1-L02: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTM220M1-L02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTM220M1-L02"
- SAMSUNG LTM220M1-L02
- LTM220M1-L02-lomake
- LTM220M1-L02-kuva
- LTM220M1-L02 hinta
- LTM220M1-L02-jakelija

