LS030B1DC46J

| paneeli Malli | LS030B1DC46J |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,3.0 inch, 256×192 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS030B1DC46J Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 61.44×46.08 mm |
| ääriviivat | 70×60.9 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K |
| Vasteaika | 30/60 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 50/50/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Tulojännite | 5.0/3.3/10.0/-5.0V (Typ.)(VSHA/VSHD/CVDD/GVSS) |
LCDs-Display.com on SHARP LS030B1DC46J: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LS030B1DC46J ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS030B1DC46J: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS030B1DC46J: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS030B1DC46J-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LS030B1DC46J ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS030B1DC46J: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS030B1DC46J: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS030B1DC46J-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LS030B1DC46J"
- SHARP LS030B1DC46J
- LS030B1DC46J-lomake
- LS030B1DC46J-kuva
- LS030B1DC46J hinta
- LS030B1DC46J-jakelija

