LQ095Y5DR01

| paneeli Malli | LQ095Y5DR01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.5 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ095Y5DR01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 206.4×123.84 mm |
| ääriviivat | 229×149 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 100:1 (Min.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 pcs CCFL |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com on SHARP LQ095Y5DR01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LQ095Y5DR01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ095Y5DR01: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ095Y5DR01: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ095Y5DR01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ095Y5DR01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ095Y5DR01: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ095Y5DR01: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ095Y5DR01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LQ095Y5DR01"
- SHARP LQ095Y5DR01
- LQ095Y5DR01-lomake
- LQ095Y5DR01-kuva
- LQ095Y5DR01 hinta
- LQ095Y5DR01-jakelija

