LKCEAZ740YKS

| paneeli Malli | LKCEAZ740YKS |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LKCEAZ740YKS Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.2×86.4 mm |
| ääriviivat | 143.7×104.4 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 58% |
| Vasteaika | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S7P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NAN YA LKCEAZ740YKS: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LKCEAZ740YKS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LKCEAZ740YKS: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LKCEAZ740YKS: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LKCEAZ740YKS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LKCEAZ740YKS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LKCEAZ740YKS: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LKCEAZ740YKS: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LKCEAZ740YKS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LKCEAZ740YKS"
- NAN YA LKCEAZ740YKS
- LKCEAZ740YKS-lomake
- LKCEAZ740YKS-kuva
- LKCEAZ740YKS hinta
- LKCEAZ740YKS-jakelija

