LD470EUP-SEA3

| paneeli Malli | LD470EUP-SEA3 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LD470EUP-SEA3 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 1039.68×584.82 mm |
| ääriviivat | 1068.6×612.8×31.5 mm |
| Pinta | Hard coating (3H), Reflection 2.0% (Max.) |
| kontrastisuhde | 1300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 12 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 120Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (4 ch, 8/10-bit) , 92 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG Display LD470EUP-SEA3: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LD470EUP-SEA3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LD470EUP-SEA3: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LD470EUP-SEA3: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LD470EUP-SEA3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LD470EUP-SEA3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LD470EUP-SEA3: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LD470EUP-SEA3: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LD470EUP-SEA3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LD470EUP-SEA3"
- LG Display LD470EUP-SEA3
- LD470EUP-SEA3-lomake
- LD470EUP-SEA3-kuva
- LD470EUP-SEA3 hinta
- LD470EUP-SEA3-jakelija

