LC370WXN-SAC1

| paneeli Malli | LC370WXN-SAC1 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LC370WXN-SAC1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 819.6×460.8 mm |
| ääriviivat | 877×516.8 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1100:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 5 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 16 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG.Philips LCD LC370WXN-SAC1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG.Philips LCD LC370WXN-SAC1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG.Philips LCD LC370WXN-SAC1: n pdf-lomakkeessa tai LG.Philips LCD LC370WXN-SAC1: n tai muiden LG.Philips LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG.Philips LCD LC370WXN-SAC1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC370WXN-SAC1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG.Philips LCD LC370WXN-SAC1: n pdf-lomakkeessa tai LG.Philips LCD LC370WXN-SAC1: n tai muiden LG.Philips LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG.Philips LCD LC370WXN-SAC1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LC370WXN-SAC1"
- LG.Philips LCD LC370WXN-SAC1
- LC370WXN-SAC1-lomake
- LC370WXN-SAC1-kuva
- LC370WXN-SAC1 hinta
- LC370WXN-SAC1-jakelija

