E121GVN-A01
| paneeli Malli | E121GVN-A01 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| E121GVN-A01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Avainsanat | 12.1" 1, 000nits High Brightness Display, 1024x768 Resolution, LVDS 20 Pin Interface, LED Brand:Nichia |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, High Brightness LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 1024×768 |
| Kuvasuhde | 4:3 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 245.76 (W) × 184.32 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 279 (W) × 209 (H) mm |
| Max. Syvyys | 9 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 1000 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | LVDS |
| Liitännät | 20 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand E121GVN-A01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand E121GVN-A01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand E121GVN-A01: n pdf-lomakkeessa tai White Brand E121GVN-A01: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand E121GVN-A01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand E121GVN-A01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand E121GVN-A01: n pdf-lomakkeessa tai White Brand E121GVN-A01: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand E121GVN-A01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "E121GVN-A01"
- White Brand E121GVN-A01
- E121GVN-A01-lomake
- E121GVN-A01-kuva
- E121GVN-A01 hinta
- E121GVN-A01-jakelija
