Yleiskatsaus
määrittely
CLAF047LD42 TXX

CLAF047LD42 TXX Perustiedot
| paneeli Malli | CLAF047LD42 TXX |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 540×960 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAF047LD42 TXX Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -45 ~ 85 °C |
| Säilytyslämpötila | -55 ~ 110 °C |
CLAF047LD42 TXX Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 540(RGB)×960 (qHD) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 236 PPI |
| Kuvasuhde | 9:16 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0358×0.1074 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1074×0.1074 mm (H×V) |
| Pinta | Without Polarizer |
| Aktiivinen alue | 58×103.104 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 60.796×111 mm (H×V) |
| Outline Depth | 0.4 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
CLAF047LD42 TXX optiset ominaisuudet
| Näyttötila | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| transmissiviteetti | 3.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
CLAF047LD42 TXX Elektroniikka Ominaisuus
| Driver IC | COG Suggest HX8389-C |
|---|
CLAF047LD42 TXX taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
