CLAA140WB01

| paneeli Malli | CLAA140WB01 |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAA140WB01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | Transmissive |
| Aktiivinen alue | 309.399×173.952 mm |
| Muoto tyyli | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on CPT CLAA140WB01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAA140WB01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA140WB01: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA140WB01: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA140WB01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA140WB01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA140WB01: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA140WB01: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA140WB01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAA140WB01"
- CPT CLAA140WB01
- CLAA140WB01-lomake
- CLAA140WB01-kuva
- CLAA140WB01 hinta
- CLAA140WB01-jakelija

