CLAA140WB01A

| paneeli Malli | CLAA140WB01A |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAA140WB01A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 309.399×173.952 mm |
| ääriviivat | 320.4×205.1×3.6 mm |
| Muoto tyyli | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Vasteaika | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CPT CLAA140WB01A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAA140WB01A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA140WB01A: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA140WB01A: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA140WB01A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA140WB01A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA140WB01A: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA140WB01A: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA140WB01A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAA140WB01A"
- CPT CLAA140WB01A
- CLAA140WB01A-lomake
- CLAA140WB01A-kuva
- CLAA140WB01A hinta
- CLAA140WB01A-jakelija
