CLAA116WA03

| paneeli Malli | CLAA116WA03 |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAA116WA03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 256.125×144 mm |
| ääriviivat | 278.5×168×3.6 mm |
| Muoto tyyli | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Vasteaika | 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 45/45/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CPT CLAA116WA03: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAA116WA03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA116WA03: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA116WA03: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA116WA03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA116WA03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA116WA03: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA116WA03: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA116WA03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAA116WA03"
- CPT CLAA116WA03
- CLAA116WA03-lomake
- CLAA116WA03-kuva
- CLAA116WA03 hinta
- CLAA116WA03-jakelija

