CLAA070WB01

| paneeli Malli | CLAA070WB01 |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070WB01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 150.72×94.2 mm |
| ääriviivat | 161.1×104.3×4.2 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 45% |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CPT CLAA070WB01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAA070WB01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA070WB01: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA070WB01: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA070WB01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070WB01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA070WB01: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA070WB01: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA070WB01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAA070WB01"
- CPT CLAA070WB01
- CLAA070WB01-lomake
- CLAA070WB01-kuva
- CLAA070WB01 hinta
- CLAA070WB01-jakelija

