C065VVT01.0

| paneeli Malli | C065VVT01.0 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| C065VVT01.0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 141.6×84.96 mm |
| ääriviivat | 156.5×102.2 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 54% |
| Vasteaika | 45 (Max.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 64 pins |
| Tulojännite | 3.3/12.5/15/-9V (Typ.)(VDDIO/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on AUO C065VVT01.0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO C065VVT01.0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO C065VVT01.0: n pdf-lomakkeessa tai AUO C065VVT01.0: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO C065VVT01.0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO C065VVT01.0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO C065VVT01.0: n pdf-lomakkeessa tai AUO C065VVT01.0: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO C065VVT01.0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "C065VVT01.0"
- AUO C065VVT01.0
- C065VVT01.0-lomake
- C065VVT01.0-kuva
- C065VVT01.0 hinta
- C065VVT01.0-jakelija

