AT104SN01

| paneeli Malli | AT104SN01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AT104SN01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 211.2×158.4 mm |
| ääriviivat | 230×180.2×11.5 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AT104SN01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AT104SN01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AT104SN01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AT104SN01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AT104SN01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AT104SN01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AT104SN01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AT104SN01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AT104SN01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AT104SN01"
- Mitsubishi AT104SN01
- AT104SN01-lomake
- AT104SN01-kuva
- AT104SN01 hinta
- AT104SN01-jakelija

