Yleiskatsaus
määrittely
AM-800480LTMQW-T00H

AM-800480LTMQW-T00H Perustiedot
| paneeli Malli | AM-800480LTMQW-T00H |
|---|---|
| paneeli Brand | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480LTMQW-T00H Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
AM-800480LTMQW-T00H Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 182 PPI |
| Kuvasuhde | 15:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Paino | TBD |
| Pinta | Antiglare |
| Aktiivinen alue | 110.6×67.4 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 118.5×135 mm (H×V) |
| Outline Depth | 4.42 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Embeded (4-wire Resistive) |
AM-800480LTMQW-T00H optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 360 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 52% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.309; Wy:0.350 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
AM-800480LTMQW-T00H Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (180°) |
AM-800480LTMQW-T00H taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 3S6P |
| Lampun muoto | Array |
| Lampun jännite | 9.9/10.8V (Typ./Max.) |
| Lamp Current | 108/120mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
AM-800480LTMQW-T00H signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 120mA (Typ.) |
| Näyttöviestien jännite | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Liitännätyyppi | Connector |
