Yleiskatsaus
määrittely
AM-800480-050D

AM-800480-050D Perustiedot
| paneeli Malli | AM-800480-050D |
|---|---|
| paneeli Brand | Amson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
AM-800480-050D Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 188 PPI |
| Kuvasuhde | 15:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 108×64.8 mm (H×V) |
| Bezel Area | 110.7×67.4 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.9±0.1 mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
AM-800480-050D optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
AM-800480-050D Elektroniikka Ominaisuus
| Reverse Scan | No |
|---|---|
| Driver IC | COG Built-in ILI6122 + ILI5960 |
AM-800480-050D taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
AM-800480-050D signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Liitännätyyppi | FPC |
