AM-800480-050D

| paneeli Malli | AM-800480-050D |
|---|---|
| paneeli Brand | Amson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 108×64.8 mm |
| ääriviivat | 120.7×75.8×3.1 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Amson AM-800480-050D: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Amson AM-800480-050D ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Amson AM-800480-050D: n pdf-lomakkeessa tai Amson AM-800480-050D: n tai muiden Amson-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Amson AM-800480-050D-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Amson AM-800480-050D ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Amson AM-800480-050D: n pdf-lomakkeessa tai Amson AM-800480-050D: n tai muiden Amson-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Amson AM-800480-050D-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AM-800480-050D"
- Amson AM-800480-050D
- AM-800480-050D-lomake
- AM-800480-050D-kuva
- AM-800480-050D hinta
- AM-800480-050D-jakelija
