AC070MD01

| paneeli Malli | AC070MD01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AC070MD01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 152.4×91.44 mm |
| ääriviivat | 165×104×7.55 mm |
| Pinta | Antiglare, Reflection 4.0% (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 55/55/60/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Tulojännite | 3.3/13.0/18.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AC070MD01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AC070MD01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AC070MD01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AC070MD01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AC070MD01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AC070MD01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AC070MD01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AC070MD01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AC070MD01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AC070MD01"
- Mitsubishi AC070MD01
- AC070MD01-lomake
- AC070MD01-kuva
- AC070MD01 hinta
- AC070MD01-jakelija
