AA150XN12

| paneeli Malli | AA150XN12 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA150XN12 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.1×228.1 mm |
| ääriviivat | 326×255 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 450:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 pcs CCFL |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA150XN12: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA150XN12 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA150XN12: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA150XN12: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA150XN12-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150XN12 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA150XN12: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA150XN12: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA150XN12-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA150XN12"
- Mitsubishi AA150XN12
- AA150XN12-lomake
- AA150XN12-kuva
- AA150XN12 hinta
- AA150XN12-jakelija

